LKS METALOWIEC GORAJ - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Aleksandria Aleksandrów - Piast Babice 1:3
  • Tarpan Korchów - Tanew Majdan Stary 3:1
  • GKS Relax Radecznica - BŁĘKITNI OBSZA 2:5
  • Orzeł Tereszpol - LKS Metalowiec Goraj 2:2
  • Olimpiakos Tarnogród - Rakovia - Relax Księżpol 4:2
  • Gryf Gmina Zamość - Orion Stihl Jacnia 10:0

Gryf Gmina Zamość - Aleksandria Aleksandrów
Orion Stihl Jacnia - Olimpiakos Tarnogród
Rakovia - Relax Księżpol - Orzeł Tereszpol
LKS Metalowiec Goraj - GKS Relax Radecznica
BŁĘKITNI OBSZA - Tarpan Korchów
Tanew Majdan Stary - Piast Babice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

brak zdjęć

Wybory zarządu

• autor: jerzy1410, 2014-01-02 18:06

Powoli zbliżamy się do kolejnych wyborów naszego zarządu klubu.
Jak co roku czekamy na chętne osoby które zechciały by pomóc nam w prowadzeniu naszego klubu.
Każde nowe kandydatury są mile widziane .
Dokładny termin wyborów zostanie podany niebawem dlatego proszę śledzić naszą stronę na przełomie styczeń- Luty .

Jeśli są osoby chętne do gry w naszym klubie zapraszamy również do współpracy z nami.
Czy to w drużynie juniorów czy Seniorów nowi zawodnicy mile widziani.

Krótko podsumowując ubiegły rok możemy powiedzieć tyle był to udany rok jak dla naszego klubu.
Nie wygraliśmy może A klasy lecz gra naszej drużyny na wiosnę napawa optymizmem że kiedyś to nastąpi.
7 miejsce w rundzie wiosennej jest na pewno dużym sukcesem gdzie nasz klub zmagał się z spadkiem do B klasy. Spowodowanym brakiem wielu podstawowych zawodników i skromnym budżetem. Miejmy nadzieje że w tym roku będzie lepiej i 8 miejsce jakie zajmujemy po rundzie wiosennej będzie tylko motywacją dla naszych zawodników.

Dziękujemy również wójtowi Gminy Goraj dzięki któremu mam ogrodzenie naszego boiska.
Czekamy z niecierpliwością również na szatnie miejmy nadzieje że uda się je zrobić jak najszybciej.

Dziękuje również wszystkim którzy przyczynili się do realizacji tego projektu . W szczególności naszemu prezesowi , zastępcy i skarbnikowi jak i innym którzy pomagali w tym roku przy prowadzeniu naszego klubu.
Choć może nie zawsze widać ilość tej pracy, my pamiętamy że jednak ktoś to robi i serdecznie dziękujemy. Efekty są widoczne na każdym meczu dlatego jeszcze raz wielkie dzięki bez was nie było by z pewnością tylu sukcesów .

W imieniu zarządu składam wszystkim naszym zawodnikom i kibicom wielu radosnych i szczęśliwych chwil w tym 2014 roku . By kibice dopisywali na meczach ( i zachowywali się przyzwoicie ) By nasi zawodnicy sprawiali wam i sobie wielu powodów do radości a w chwilach słabości i niepowodzeń potrafili zawsze wyjść z twarzą z każdej trudnej sytuacji.

autor: bogaci 2014-02-06 19:20:06

Profil bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Orzeł TereszpolLKS Metalowiec Goraj
Orzeł Tereszpol 2:2 LKS Metalowiec Goraj
2017-05-28, 17:00:00

oceny zawodników »

Aleksandria Aleksandrów 1:3 Piast Babice
Tarpan Korchów 3:1 Tanew Majdan Stary
GKS Relax Radecznica 2:5 BŁĘKITNI OBSZA
Orzeł Tereszpol 2:2 LKS Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród 4:2 Rakovia - Relax Księżpol
Gryf Gmina Zamość 10:0 Orion Stihl Jacnia

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.